DİL

HAKKIMIZDA

kurumsal.jpg

Müşterilerine entegre hizmet vermek amacıyla 1989 yılında Karacabey’de kurulmuş ve halen Karacabey Sanayi Sitesi’nde 800 m2 kapalı alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.
Gıda işleme makinaları alanında kalitesinden ödün vermeden gıda sektörüne hizmet sunan Seferoğlu; gıda makineleri üretimindeki birikimini, alt yapısını, kusursuz hizmet anlayışı ve uzman kadrosunu, teknik bilgisini, şeffaflık, kalite ve güven ilkeleri ile bütünleştirerek uygun maliyetlere kaliteli makineler üretmektedir.
Seferoğlu iç piyasaya olduğu kadar yurt dışına da hizmet vermektedir. Ülke genelinde tesis ettiği pek çok işletme, bugün yurtdışına ihracat yapmaktadır.

Hedefini  daha fazla yurtdışı ihracatı olarak koyan Seferoğlu, bugüne kadar çeşitli Ortadoğu ve Balkan ülkelerinde de anahtar teslimi tesisler kurmuştur. Gelecek ile ilgili plânlarımız, gelirlerimizin önemli bir bölümünün Türkiye dışından elde edilmesini öngörüyor. Hedefimiz, uluslararası alanda büyüyebilmek ve artan yurtiçi rekabetin ve Türkiye pazarındaki istikrarsızlığın etkilerini hafifletebilmek için ihracata yönelmektir.